Synaj.tvWydział Duszpasterstwa Młodzieży

ESM Wrocław

TWro

 

Europejskie Spotkanie Młodych we Wrocławiu będzie trwało od soboty 28 grudnia 2019 do środy 1 stycznia 2020. Są one organizowane przede wszystkim z myślą o młodych ludziach w wieku od 17 do 35 lat. Dla grup liczących ponad 10 osób, możemy przyjąć jedną osobę dorosłą (jako osobę odpowiedzialną za grupę).

Młodzi ludzie poniżej 18 roku życia muszą mieć ze sobą pisemną zgodę rodziców na ich udział w Europejskim Spotkaniu Młodych. Formularz ten zawiera nazwisko opiekuna (w wieku 18-35 lat), który podczas spotkania bierze prawną odpowiedzialność za osobę niepełnoletnią. W ramach wyjątku młodzi ludzie w wieku 16 latmogą uczestniczyć w spotkaniu, ale tylko od 28 grudnia i tylko z opiekunami w wieku 18-35 lat (kobieta dla każdej dwójki dziewcząt, mężczyzna dla każdej dwójki chłopców). Opiekunowie muszą pozostać ze swymi podopiecznymi podczas całego spotkania. Zostaną zakwaterowani razem w jednym miejscu. 
Koszt udziału w spotkaniu (dla osób poniżej 35 roku życia) to 240 zł. Do tego należy doliczyć opłatę za ubezpieczenie i przejazd. Więcej informacji na stronie: https://www.taize.fr/pl

Zachęcamy do obejrzenia filmiku! :)