Synaj.tvWydział Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne - Łącko

Zapraszamy na kolejną edycję warsztatów, która będzie nieco inna poprzednich. Otóż! Będą to warsztaty podsumowujące cały kończący się rok warsztatowy. Dlatego zaproszenie kierujemy do osób, które w tymże roku były obecne na jednych z trzech warsztatów, które miały miejsce w Mielcu, Pasierbcu oraz Szymbarku (wyjątek stanowią osoby z Okręgu Stary Sącz, czyli dekanaty: Stary Sącz, Łącko, Krościenko nad Dunajcem i Piwniczna Zdrój).

Forma warsztatów również będzie inna. Skupimy się bardziej na luźniejszym przeżywaniu czasu na warsztatach. W programie m.in. koncert, górska wędrówka wieczorową porą, Msza Święta, integracja itd. Nie zabraknie oczywiście naszego klasycznego, obowiązkowego wręcz wielbienia Boga przez śpiew.

Warsztaty rozpoczniemy koncertem. Aby dołączyć do chóru śpiewającego podczas koncertu należy spełnić kilka warunków, np. być obecnym, na jednej z prób przed warsztatami 15 lub 17 czerwca, oraz na próbie w dzień rozpoczęcia warsztatów (więcej szczegółów znajdziecie w formularzu zgłoszeniowym do którego link poniżej).

Data: 21 – 22 czerwca 2019
Miejsce: Zespół Szkolno – Przedszkolny w Łącku
Adres: Łącko 284, 33-390 Łącko
Warunki: nocleg w szkole; zabieramy karimaty i śpiwory; zapewniamy pełne wyżywienie
Koszt:
- płacąc za warsztaty poprzez przelew bankowy: 35zł
- płacąc za warsztaty gotówką na miejscu, tj. w dniu rejestracji: 40zł

Dane do przelewu:
Wydział Duszpasterstwa Młodzieży w Tarnowie
33-100 Tarnów, ul. Legionów 30
Numer konta bankowego: 82 1020 4955 0000 7202 0066 9275 (PKO BP)
W tytule prosimy wpisać: Diecezjalne Warsztaty Muzyczne, imię i nazwisko

Osoby dokonujące wpłat na konto bankowe proszone są o wydrukowanie potwierdzenia przelewu i przedstawienie go w chwili rejestracji.

Formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/qm9s2xVu6giafYFu5
Zgoda rodziców (dla niepełnoletnich): goo.gl/Phu4vB

Zapisy trwają do 16 czerwca 2019. W razie rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów o tym fakcie!

W programie, m. in.: Eucharystia, ćwiczenia emisji głosu, śpiew w czterogłosowym chórze, zajęcia dla instrumentalistów, praca w grupach, integracja. Daj sobie okazję do rozwoju Bożego daru – Twojego talentu!

Osoby, które w dniu rozpoczęcia warsztatów będą niepełnoletnie muszą dostarczyć podczas rejestracji pisemną zgodę od rodziców (lub opiekunów prawnych).

Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres mailowy: lub telefonicznie: ‭513 330 573