Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży.

Nazywam się ks. Tomek Chrupek. Od 2023 roku pełnię posługę Diecezjalnego Duszpasterza Młodzieży. Czyli Waszego duszpasterza, Drodzy Młodzi. Jesteście bliscy mojemu sercu, nie tylko dlatego, że towarzyszycie mi całe moje kapłańskie życie. Również dlatego, że sam czuję się młody duchem i wiem, że to właśnie Wy, jesteście przyszłością Kościoła. Dlatego Wasz rozwój duchowy leży mi tak bardzo na sercu. Wraz ze współpracownikami Wydziału dokładamy wszelkich starań, aby dać Wam jak najwięcej materiałów, narzędzi i doświadczenia pogłębiania bliskości osobowej relacji z Jezusem, naszym Panem i Zbawicielem.

Zachęcam, Was do kontaktu z Wydziałem i dzielenia się uwagami lub propozycjami co i jak możemy dla Was ulepszyć.

Niech Wam Pan Bóg błogosławi +