Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Lista animatorów

Lp.ParafiaNazwisko i ImięTelefon E-mailKwalifikacje
1.BobowaSzczepanek Anna600-223-810">MSA (2010), kurs wychowawcy kolonijnego, kurs kierownika wypoczynku
2.Bochnia - św. JanBiernat Angelika668-367-165">MSA (2010), kurs wychowawcy kolonijnego
3.Bochnia - św. JanGałązka Nina538-556-894">MSA (2014)
4.Bochnia – św. MikołajŚmiałek Elżbieta725-796-327">MSA (2013)
5.CikowiceBąk Katarzyna668-824-535">MSA (2014)
6.CikowiceWoźniak Gabriela660-239-044">MSA (2014), szkolenie dziennikarsko-reporterskie
7.CzchówSkwarło Jakub698-487-749">MSA (2013)
8.CzchówSkwarło Konrad600-894-220">MSA (2013)
9.Czchów – KozieniecBatorski Jakub669-454-990">MSA (2013)
10.Czchów – KozieniecBatorska Anna695-990-207">MSA (2013), kurs wychowawcy kolonijnego
11.GnojnikStaniszewska Aleksandra888 904 110">MSA (2012)
12.GołkowiceKról Anna692-997-183">MSA (2012), kurs wychowawcy kolonijnego
13.GromnikKras Tomasz508-610-150">MSA (2011), kurs wychowawcy kolonijnego, kurs ruchu drogowego PPT-porządkowy, Diecezjalna Szkoła Ceremoniarza
14.GrybówKmak Kinga508-711-716">MSA (2011), kurs wychowawcy kolonijnego
15.GrybówGłówczyk Dominka535-112-435 MSA (2011)
16.IwkowaStrzelec Kamila886-194-093">MSA (2013)
17.IwkowaKarwala Ewelina530-195-309">MSA (2013)
18.JasieńZych Agnieszka665-929-227">MSA (2010)
19.JodłowaMachowska Katarzyna513-506-263">MSA (2013), kurs przewodniczek DSM
20.JodłowaPocheć Monika798-050-281">MSA (2013), kurs przewodniczek DSM
21.Koszyce WielkieBania Natalia502-441-231">MSA (2009), kurs wychowawcy kolonijnego, kurs kierownika wypoczynku
22.Krościenko n.DunajcemWolska Aleksandra515-170-982">MSA (2014)
23.Krynica ZdrójWilk Grzegorz518-954-112">MSA(2013)
24.Krynica ZdrójPlata Magdalena512-660-393">MSA (2012)
25.LimanowaWąsik Katarzyna798-579-240">MSA (2012)
26.ŁapczycaBól Joanna880-927-651">MSA (2014)
27.ŁąckoKorona Kamil882-027-975">MSA (2014)
28.Łęg TarnowskiBrożek Natalia790-729-810">MSA (2012)
29.Łęg TarnowskiGrzebieniarz Maria728-494-383">MSA (2014), kurs pierwszej pomocy
30.Łęg TarnowskiRendak Magdalena692-543-171">MSA (2014)
31.Nowy Sącz - MBNPiwowar Klaudia515-322-691">MSA (2014)
32.Nowy Sącz – św. MałgorzataKotlarz Dariusz664-889-330">MSA (2013)
33.Nowy Sącz – św. MałgorzataWłodarczyk Mateusz507-897-229">MSA (2013)
34.Pilzno – św. JanTworek Patrycja505-663-691">MSA (2012)
35.PleśnaŚcieżka Patrycja503-350-590">MSA (2008), szkolenie wolontariatu
36.PtaszkowaKogut Magdalena668-776-458">MSA (2013)
37.RytroNosal Magdalena516-795-428">MSA (2013)
38.RytroNosal Beata511-187-128">MSA (2013)
39.StraszęcinKutrzuba Kinga723-863-536">MSA (2014), kurs wychowawcy kolonijnego
40.StraszęcinSzwed Monika886-050-492">MSA (2014)
41.SzynwałdMicek Justyna787-478-103">MSA (2013)
42.ŚwiebodzinChrobak Kamil788-619-506">MSA (2012)
43.Tarnów – bł. KarolinaSzalecka Agnieszka696-873-693">MSA (2009), kurs wychowawcy kolonijnego, Szkoła Animacji Misyjnej
44.Tarnów – Miłosierdzia BożegoDobosz Magdalena510-329-481">MSA (2013), kurs wychowawcy kolonijnego
45.Tarnów - Miłosierdzia BożegoKuklińska Marlena791-011-971">MSA (2014)
46.Tarnów - Miłosierdzia BożegoSwoszowski Paweł662-051-969">MSA (2014)
47.Tarnów - MościceMałochleb Aleksandra664-384-756">MSA (2010), Kurs Nowego Życia (animator)
48.Tarnów – NSPJBukowska Katarzyna782-404-016">MSA (2012), kurs przewodniczek DSM, kurs wychowawcy kolonijnego
49.Tuchów- św. Jakub ApostołMarszałek Agnieszka889-335-328">MSA (2010), Kurs wychowawcy kolonijnego, wolontariat- opiekun osoby niepełnosprawnej ruchowo
50.UszewBabraj Patrycja785-971-205">MSA (2012), certyfikat z wolontariatu
51.Wielka WieśGurgul Gabriela791-433-27-17">MSA (2012)
52.ZabawaKubacki Karol792-378-495">MSA (2012)
53.ZgłobiceGarmada Maciej722-176-828">MSA (2013), kurs wychowawcy kolonijnego