Savoir vivre w Kościele – Ostatni panel VIII edycji MSA

Jak wygląda rok liturgiczny? Czy na niedzielną Mszę Świętą wypada przyjść w sandałach? Jak zwracać się do biskupa? Jak dobierać pieśni do liturgii?

Na te i inne pytania odpowiadali nasi goście na V panelu Szkoły Animatora, który odbył się w dniach 1-3 czerwca 2018 roku. Zjazd ten był poświęcony liturgii. Naszymi gośćmi byli ks. dr Andrzej Dudek – odpowiedzialny za liturgię w naszej diecezji oraz ks. dr Paweł Górski – były dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Dzieci i Młodzieży, obecnie proboszcz w Szymbarku oraz Kacper Rzeszutek – członek LSO DT.

Ponieważ był to ostatni zjazd tej edycji, nie obyło się bez podziękowań i wzruszeń. Dziękujemy Bogu za ten czas i tak wspaniałych ludzi, których postawił na naszej drodze!

Gabriela Woźniak