MSA - V panel już bardzo blisko
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Piątek, 06 Czerwiec 2014 15:14
MSA LOGO2 KOLOR1UWAGA! UWAGA!
Wielkimi krokami zbliża się V Panel Młodzieżowej Szkoły Animatora.
Dla większości z Was będzie on ostatnim, a z niektórymi mamy nadzieję spotkać się jeszcze w kolejnej edycji.
Panel ten będzie w dużej mierze poświęcony zagadnieniom liturgiczno- zabawowym. Kwestie Liturgii przybliży nam Diecezjalny Duszpasterz Liturgicznej Służby Ołtarza, ks. dr Grzegorz Rzeźwicki. Zaś zajęcia o zabawie przeprowadzi profesjonalny wodzirej!
Patronem tegoż zjazdu będzie nasz ukochany- ŚW. JAN PAWEŁ II.

Panel V (20-22.czerwca.2014):

Spotykamy się tradycyjnie w Starym Sączu w DCP "Opoka" w piątek- 20.czerwca.
Zakwaterowanie rozpoczniemy od godziny 17.00.
Koszt zjazdu: 100 zł.
Zabierzcie ze sobą: zgodę rodziców (osoby niepełnoletnie), Pismo Św., notatnik, długopis, śpiwór, kapcie i koniecznie dużo pozytywnej energii!
RUSZYŁY JUŻ ZAPISY!!!
Przypominamy o konieczności potwierdzenia przybycia przez KAŻDEGO uczestnika zjazdu!
Możecie to zrobić w Biurze KSM DT pod numerem telefonu (0-14) 621-32-18 lub mailowo na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
CZEKAMY NA WASZE ZGŁOSZENIA DO 15. CZERWCA!
GOTÓW!
Sztab MSA