IV panel MSA Stary Sącz 28 - 30.03.2014 r.
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Środa, 19 Marzec 2014 16:07
MSA LOGO2 KOLOR2Zbliża się kolejna - czwarta część naszego cyklu Młodzieżowej Szkoły Animatora. Panel ten poświęcony będzie zagadnieniu zarządzania własnym życiem i czasem. Dowiesz się jak planować pracę oraz formację w parafialnej grupie młodzieżowej. Opowie nam o tym wieloletni Prezes KSM DT i dyrektor wydawnictwa GOTÓW! Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży – p. Krzysztof Kumięga. O tym jak funkcjonować w sposób zorganizowany oraz jak rozwiązywać konflikty w grupie powie nam p. Marcin Lewandowski (trener organizacji, Ekspert Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Animator Regionalnego Ośrodka EFS w Tarnowie). Natomiast o tym jak wykorzystać swój potencjał działając w społeczeństwie opowie radny Miasta Tarnowa p. Grzegorz Kądzielawski.
Patronował nam będzie gigant zarządzania - św. Benedykt z Nursji.
Tak więc: ora et labora! i widzimy się w Starym Sączu (DCP „Opoka"), 28 marca.
Zakwaterowanie tradycyjnie od godz. 17.00, koszt zjazdu: 100 zł.
Bardzo prosimy zabrać ze sobą:
zgodę rodziców (osoby niepełnoletnie), Pismo Św., notatnik, śpiwór, kapcie, radość i dużo dobrej woli...
Potwierdzenie przybycia (obowiązkowe dla każdego uczestnika) do środy (26.03.) w Biurze KSM DT pod numerem tel. (0-14) 621-32-18, bądź mailowo na Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .
GOTÓW!