joomla 1.5 templates

exemple cv

 
Maturzyści
Maturzyści u Matki - Pani Jasnogórskiej
Wpisany przez ks. Marcin Baran   
Poniedziałek, 19 Wrzesień 2016 20:02

21Tradycyjnie już, w trzeci piątek września, ponad tysiąc Maturzystów Diecezji Tarnowskiej - u progu egzaminu dojrzałości i kolejnych życiowych decyzji - zgromadziło się w duchowej stolicy naszej Ojczyzny - na Jasnej Górze - by wspólnie wraz ze swymi Opiekunami i Duszpasterzami modlić się o natchnienia i otwartość na Ducha Świętego - wzorem Maryi - Matki i Królowej.

Wspólne spotkanie rozpoczęło się w auli im. O. Kordeckiego, które poprowadził Ks. Paweł Górski - Dyrektor Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży.

FOTOGALERIA

Więcej…
 
Diecezjalna Pielgrzymka Maturzystów na Jasną Górę 18.09.2015 r.
Wpisany przez ks. Paweł Górski   
Czwartek, 03 Wrzesień 2015 10:25
24Diecezjalna pielgrzymka maturzystów na Jasną Górę w roku szkolnym 2014/15 odbędzie tradycyjnie w trzeci piątek września (18 września).
Program pielgrzymki:
10.00 – Zawiązanie wspólnoty i katecheza – Aula o. Kordeckiego
12.00 – Msza święta w kaplicy Matki Bożej
14.00 – Droga Krzyżowa (wały jasnogórskie)
W tym roku za przygotowanie oprawy liturgiczno-muzycznej odpowiedzialny jest Okręg Ciężkowicki.

Księży Katechetów oraz Katechetów świeckich prosimy o zorganizowanie wyjazdu młodzieży. Dyrekcje szkół uprzejmie prosimy o stworzenie uczniom możliwości uczestniczenia w tym ważnym wydarzeniu. Natomiast Was wszystkich, kochani Maturzyści zapraszamy do wspólnej modlitwy przed tronem Jasnogórskiej Pani.

Czekamy na Was w Częstochowie:)
 
Maturzyści na Jasnej Górze
Wpisany przez Marta Wideł   
Sobota, 18 Kwiecień 2009 10:32

Ponad 3 tysiące maturzystów z diecezji tarnowskiej modliło się w Częstochowie. Młodzi, którzy już za kilkanaście dni będą zdawać egzamin dojrzałości, uczestniczyli razem ze swoimi katechetami i nauczycielami w XX Pielgrzymce Młodzieży Maturalnej Diecezji Tarnowskiej na Jasną Górę. Jak mówią, wierzą, że modlitwa im pomoże...

posłuchaj  (z tarnowskimi maturzystami rozmawiała Marta Tyka)
Więcej…