V Synaj w Limanowej (19.03)
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Wtorek, 15 Marzec 2016 15:52
synaj limanowa2 11111W najbliższą sobotę - 19 marca, Biuro Okręgowe Światowych Dni Młodzieży w Limanowej organizuje spotkanie młodzieżowe "Synaj", poprzedzające spotkanie młodych w Tarnowie podczas Niedzieli Palmowej.
Podczas organizowanego wydarzenia będziemy gościć młodzież z całego okręgu limanowskiego - w tym Duszpasterzy, Animatorów i Wolontariuszy, którzy przygotowują się na przyjęcie pielgrzymów w swoich parafiach podczas Tygodnia Misyjnego Światowych Dni Młodzieży.

Program Synaju w okręgu limanowskim przedstawia się następująco:

14.00 – rozpoczęcie i zawiązanie wspólnoty – Bazylika
14.20 – konferencja
15.00 – Godzina Miłosierdzia
15.20 – Koronka do Bożego Miłosierdzia ulicami miasta Limanowa
17.00 – przerwa na posiłek i integracja
18.00 – Eucharystia – Bazylika
19.00 – Droga Krzyżowa „Ślad Losu" w wykonaniu zespołu Confessio
20.30 – zakończenie spotkania
Serdecznie zapraszamy na oratorium "Ślad losu" w wykonaniu zespołu Confessio.
Będzie to muzyczna ilustracja Drogi Krzyżowej, którą na początku lat osiemdziesiątych stworzyli ojcowie redemptoryści Wojciech Skroboszewski i Andrzej Wodka, ale nadal zachowuje aktualność i odniesienia do współczesnego życia. Połączenie treści, muzyki i obrazu pozwala każdemu zatrzymać się i przeżyć coś wyjątkowego.
Zapraszamy w imieniu organizatorów i wolontariuszy.