Czuwanie modlitewne u bł. Karoliny
Piątek, 29 Maj 2009 20:59
Gorąco zapraszamy wszystkich Młodych wraz z Kapłanami na modlitewne czuwanie młodych, które odbędzie się w Sanktuarium bł. Karoliny Kózkówny w Zabawie, dnia 10 czerwca br. w 22 rocznicę beatyfikacji Patronki Młodzieży:

"Za przykładem i wstawiennictwem bł. Karoliny, chcemy odważnie iść drogą ewangelicznych błogosławieństw, stając się światłem świata i solą ziemi".

Program:
17.00 - Sanktuarium - Msza św. z pielgrzymami

18.00 - Sanktuarium - czuwanie modlitewne prowadzone przez młodzież
19.00 - Zabawska Stodoła - coś dla ciała - poczęstunek
19.45 - przejazd do Wał - Rudy (własny środek transportu)
20.00 - Wał - Ruda - Droga Krzyżowa - szlakiem męczeństwa bł. Karoliny (prosimy zabrać znicze)
21.30 - przejazd do Sanktuarium (własny środek transportu)
22.00 - Sanktuarium - Adoracja Najświętszego Sakramentu z możliwością Sakramentu Pojednania
około 23.00 - Sanktuarium - Eucharystia z kazaniem dla młodzieży

P.S. O 17.00 - tradycyjnie Msza św. z pielgrzymami, więc młodzież, która pozostanie na Eucharystię o godz. 23.00 może przybyć do sanktuarium na godz. 18.00.
Zdaję sobie sprawę, że jest to dzień przed Bożym Ciałem, ale myślę że jest to doskonała okazja dla młodych, aby duchowo przygotować się do tejże Uroczystości. Bardzo proszę o potwierdzenie ewentualnego przybycia do dnia 7 czerwca.

Z wyrazami szacunku i modlitewną pamięcią:
ks. Marcin z Zabawy
tel. 668 697 935