joomla 1.5 templates

exemple cv

 
"Kawałek Nieba" - Konkurs na najlepszy teledysk!
Wpisany przez Marta Wideł   
Wtorek, 19 Maj 2009 15:40
Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza solistów, zespoły, schole i chóry diecezji tarnowskiej do uczestnictwa w I Diecezjalnym Konkursie „Kawałek Nieba” na najładniejszy teledysk o tematyce religijnej. Podstawowym warunkiem uczestnictwa jest nagranie teledysku do wykonywanej przez siebie piosenki religijnej. Utwór musi być w pełni autorski - zarówno w warstwie tekstowej, jak i melodycznej. W nagraniu materiału filmowego nie można korzystać z obrazów będących własnością osób trzecich, chyba, że uzyska się pisemną zgodę na ich na wykorzystanie. Zaznaczamy przy tym, że inwencja własna będzie oceniana wyżej. W nagrywaniu i montażu materiału dźwiękowego i filmowego można korzystać z pomocy profesjonalistów.

 

Materiał należy przygotować do 31 października 2009 r., nagrać na płycie DVD i przesłać do Wydziału Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie, ul. Legionów 30, 33-100 Tarnów.

Od 2 listopada 2009 teledyski będą umieszczone na stronie „Muzyka dla Ducha” i będzie można na nie głosować drogą sms. Teledyski będą podzielone na dwie kategorie:

• teledyski zespołów dziecięcych

• teledyski pozostałych zespołów (młodzieżowych i starszych) (soliści będą umieszczeni w jednej z tych kategorii wiekowych)

Rozstrzygnięcie konkursu 22 listopada 2009:

1.Werdykt jury konkursowego – nagroda jury

2.Głosowanie widzów przez sms do dnia 21 listopada 2009 – nagroda widzów

Nagrody:

I Nagroda w kategorii zespołów młodzieżowych: Nagranie 5 utworów (z masteringiem) w Studio Nagrań Dźwiękowych „Audiomix” (Podegrodzie) www.studioaudiomix.pl

I Nagroda w kategorii zespołów dziecięcych: nagranie 3 utworów (z masteringiem)

Pozostałe nagrody:

Sprzęt muzyczny ufundowany przez sklepy muzyczne: Amadeusz (Nowy Sącz): www.amadeusz.info Salon Muzyczny Bogusław Łabno (Tarnów): www.salonmuzyczny.com.pl Sklep Muzyczny „Sonic” Mariusz Budzik (Tarnów) Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej "Biblos" www.biblos.pl Wydawnictwo Diecezji Tarnowskiej "Promyczek Dobra" www.promyczek.pl Patronat medialny: RDN Małopolska, RDN Religia, Tarnowski Gość Niedzielny, Wydawnictwo „Promyczek Dobra”, „Niedzielne Anioły” - Nagrodzone teledyski (3 z każdej kategorii) będą emitowane w diecezjalnym programie "Niedzielne Anioły"

Pytania można kierować pod adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.