"Młodzi na Progru" - program formacyjny dla młodzieży
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Piątek, 09 Wrzesień 2016 13:38
logo-mnp„Młodzi na Progu" to program przeznaczony do pracy z młodzieżą przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Jego celem jest ewangelizacja młodych, a w konsekwencji budowanie wśród nich środowiska wiary opartego na Ewangelii przez wprowadzanie do już istniejących lub tworzonych grup parafialnych dla młodzieży.
Ksiądz Artur Mularz oraz diecezjalna ekipa programu zaprasza wszystkich zainteresowanych zaangażowaniem, a także tych, którzy chcieliby usłyszeć więcej, na warsztaty, które odbędą się 17 września o godz. 9 w budynku IV LO w Tarnowie (ul. Norwida 22). Ze względu na warsztatowy charakter spotkania oraz ograniczenia lokalowe, prosimy o wcześniejsze zapisanie się poprzez formularz (dostępny tu: http://goo.gl/4iSFzX). Wszelkie pytania można wysyłać pod adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .