Grybów - wieczór uwielbienia ...
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Piątek, 11 Grudzień 2015 10:32
wieczór Uwielbienia Grybów111Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Zbawiciela i przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. W połowie tej wyjątkowej drogi, pragniemy serdecznie zaprosić młodzież i wszystkich chętnych na adwentowy wieczór uwielbienia, który rozpocznie się w Bazylice Mniejszej w Grybowie 12 XII 2015r. o godz. 19.00. Oczekujemy i przygotowujemy się do wielu rzeczy: do Świąt Bożego Narodzenia, na przyjście Zbawiciela, do rozpoczęcia Nadzwyczajnego Jubileuszu Miłosierdzia we wspólnotach parafialnych i w końcu do coraz szybciej zbliżających się Światowych Dni Młodzieży w Krakowie - mówi Patryk Pajor - wolontariusz ŚDM parafii Grybów. Ciesze się bardzo, że młodzi ludzie jednoczą siły, są aktywni, czują ducha wspólnoty kościoła w organizacji różnych Bożych spraw - dodaje ks. Piotr Cichoń dekanalny i okręgowy duszpasterz młodzieży. Mamy nadzieję, że przygotowany program i wieczór modlitwy umocni duchowo każdego, kto pragnie być: "Miłosierny jak Ojciec".