joomla 1.5 templates

exemple cv

 
XXVI ŚDM w Madrycie na Facebook'u i YouTube
Poniedziałek, 16 Listopad 2009 11:54

Na Facebook'u został uruchomiony w języku polskim (na razie 1 z 11) serwis poświęcony XXVI Światowym Dniom Młodzieży, które odbędą się w Madrycie 16-21 sierpnia 2011. Serdecznie zapraszamy do korzystania z zamieszczanych tam informacji, a także o współtworzenie tego serwisu: zamieszczania zdjęć, prezentowanie własnych pomysłów i sugestii. Strona znajduje się tutaj.
Aktualności dotyczące tego wydarzenia można także znaleźć na hiszpańskiej oficjalnej stronie spotkania, natomiast na YouTube można oglądnąć film promujący XXVI ŚDM.
Znak XXVI ŚDM.
Na logo w ciepłych kolorach, czerwonym, pomarańczowym i żółtym, składają się stylizowane litery M i J, zwieńczone krzyżem. M to inicjał Maryi, a zarazem Madrytu, zaś J – wyrazu "jóvenes", czyli młodzi. Logo wyobraża młodzież zgromadzoną z Maryją i z Papieżem u stóp krzyża. Przypomina kształtem koronę, która zdobi głowę Matki Bożej z Almudeny, patronki Madrytu. Niżej widnieje skrót JMJ – czyli Jornada Mundial de la Juventud – oraz 2011 Madrid. Autorem logo jest 38-letni grafik José Gil-Nogués, Villa (urodzony w Walencji w 1971 roku) pracujący w Madrycie i Oviedo jako dziennikarz i rysownik.