Dekanalny Dzień Skupienia - Tarnów Zachód
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Poniedziałek, 03 Kwiecień 2017 12:27

17759363 1470517339667192_248893606_o

„NAWRÓCENI DO MIŁOŚCI” to przewodnie hasło dekanalnego czuwania młodzieży, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 7 kwietnia w kościele w Zbylitowskiej Górze. START godz. 19.15!

W czasie spotkania będą nam towarzyszyć dwie związane ze sobą święte osoby: bł. Karolina Kózkówna oraz św. Jan Paweł II, a ich obecności doświadczymy poprzez adorowanie relikwii. Będziemy modlić się za wszystkich młodych, prosząc o dar prawdziwego i szczerego nawrócenia dla każdego, zwłaszcza mających styczność z wszelkimi używkami, jakie dostarcza i promuje dzisiejszy świat. Razem z Jezusem przejdziemy drogą krzyżową rozważając poszczególne stacje Jego zbawczej męki, śmierci i zmartwychwstania. Okazją do wyrażenia naszej miłości wobec Chrystusa, obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie, będzie UWIELBIENIE poprowadzone przez zespół klerycki GENEZARETH wraz z księdzem Tomaszem Rąpałą. Na zakończenie będzie można posilić swoją duszę, przyjmując Komunię Świętą, a także ciało podczas poczęstunku w Domu Parafialnym. Zapisy do wtorku włącznie u swojego księdza lub bezpośrednio na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , podając w treści ilość osób i parafie. Podarujesz Panu Bogu odrobinę swojego cennego czasu?

GOTÓW!!!

KSM Zbylitowska Góra