DIECEZJALNY DZIEŃ SKUPIENIA KSM DT
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Piątek, 04 Listopad 2016 12:37
KSM dzień skupienia 2016Zarząd Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Tarnowskiej serdecznie zaprasza wszystkich KSM-owiczów i sympatyków KSM na Diecezjalny Dzień Skupienia.
Wspólnota KSM DT spotka się 5 listopada br. w kościółku akademickim w Tarnowie (rozpoczęcie godz. 9.00), by wspólnie oddać Jezusowi swoje Stowarzyszenie i zastanowić się nad rolą każdej i każdego członka w nim. Dla kandydatów będzie to okazja do ostatecznego rozeznania przed złożeniem przyrzeczenia w Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata w tarnowskiej katedrze.
W trakcie Dnia Skupienia będzie okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty, w programie przewidziana jest także Adoracja Najświętszego Sakramentu, oraz Msza Święta z homilią, którą wygłosi ks. Marcin Baran.
Szczegóły na stronie www.ksm.diecezja.tarnow.pl