Całonocne Czuwanie Młodzieży Okręgu Limanowskiego - 25 czerwca
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Czwartek, 16 Czerwiec 2016 15:41
czuwanie 25czerwca22223333MOC MIŁOSIERDZIA - ucieszcie się z Miłosierdzia Pana i nie wstydźcie się Go chwalić (Syr 51,29)
Czuwanie całonocne okręgu limanowskiego
Plan:
20.30 – Zawiązanie wspólnoty
21.00 – Apel Jasnogórski
21.30 - konferencja (ks. Michał Dąbrówka - Misjonarz Miłosierdzia)
22.15 – "Jacques Fesch - święty czy bandyta" - spektakl Młodzieżowej Grupy Teatralnej "W głowie się nie mieści" działającej przy parafii Matki Boskiej Bolesnej w Limanowej
23.30 - Coś dla ciała, czyli poczęstunek i integracja
0.30 – Adoracja (możliwość spowiedzi)
2.00 - Przejście przez Bramę Miłosierdzia
2.30 - Eucharystia

A BÓG będąc bogaty w MIŁOSIERDZIE, przez wielką swą miłość razem z CHRYSTUSEM przywrócił nas do życia. Łaską bowiem jesteście zbawieni. (Ef 2, 4-5)

Trwa teraz niezwykły czas, przeżywamy Rok Miłosierdzia, w którym Pan dokonuje niezwykłych rzeczy. Ale... może tego nie czujesz? Nie rozumiesz o co ten cały hałas? Może miłosierdzie jest dla Ciebie tylko suchym słowem? Może chciałbyś w końcu doświadczyć tej Miłości?
Zapraszamy Cię na Moc Miłosierdzia! Całonocne czuwanie razem z Chrystusem, na którym będziemy doświadczać przebaczającej Miłości naszego Boga. Jezus woła każdego z nas, woła Ciebie, zaprasza, bo pragnie obdarować Cię Miłością. Jeśli tylko chcesz poczuć tą Moc Miłosierdzia, nie może Cię zabraknąć 25.06. w Limanowej!