Forum Formacyjne „Moc Miłosierdzia - 23-24 kwietnia 2016 roku w Tarnowie – Mościcach, w hali sportowej „Jaskółka"
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Środa, 06 Kwiecień 2016 14:24
Moc MiłosierdziaWydział ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie zapraszają na Forum Formacyjne „Moc Miłosierdzia. Sakrament pokuty drogą Nowej Ewangelizacji", pod patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.
Temat Forum i konferencje dotyczyć będą aktualnego wciąż tematu Bożego Miłosierdzia, przebaczenia, nawrócenia oraz sakramentu pokuty. Zapraszamy także na nieustanną adorację Najświętszego Sakramentu w specjalnej kaplicy adoracji oraz na Eucharystie. Nie zabraknie również radosnej modlitwy uwielbienia i pięknego Wieczoru Chwały oraz modlitwy o uzdrowienie. Będzie też możliwość skorzystania z sakramentu pokuty, także z posługi misjonarza miłosierdzia oraz z modlitwy wstawienniczej.
Forum adresowane jest przede wszystkim do członków, animatorów, liderów wspólnot, grup, ruchów i stowarzyszeń parafialnych oraz ewangelizacyjnych, do kapłanów, kleryków, sióstr zakonnych, a także zapraszamy wszystkich, pragnących wzrastać duchowo i dojrzewać w życiu chrześcijańskim.
Do tej pory odbyły się już cztery takie wydarzenia, które zgromadziły ponad sześć tysięcy osób.
Spotkanie będzie prowadzić SNE św. Józefa w Tarnowie oraz zaproszeni mówcy.
Forum odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia 2016 roku w Tarnowie – Mościcach, w hali sportowej „Jaskółka", przy ul. Traugutta 5ar.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie internetowej www.forum.moscice.pl/zapisy/ lub telefonicznie.
Termin zgłoszeń upływa 17 kwietnia 2016 roku.