Wieczór miłosierdzia w Szczepanowie - 7 kwietnia
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Piątek, 01 Kwiecień 2016 15:36
wieczor-milosierdzia111Z racji Niedzieli Biblijnej, przeżywanej w szczególnym czasie Roku Miłosierdzia, parafia św. Stanisłąwa w Szczepanowie proponuje Wam spokanie ze Słowem Ojca, który w Jezusie objawił je w postaci Człowieka.
Eucharystię i spotkanie poprowadzi Ks. dr Krzysztof Wons SDS, znany w Polce i za granicą rekolekcjonista, dyrektor Centrum Formacji Duchowej w Krakowie, miłośnik Słowa Bożego, ceniony kieownik duchowy i propagator lectio divina, która jest duchową leturą Pisma Śiwętego.
Zapraszamy wszytskich, dla których SŁOWO jest ważne i cenne, a także tych, którzy szukają oblicza Ojca. Ks. Krzysztof ma wielkie doświadczenie w kierownictwie duchowym, gdzie centralną rolę odgrywa właśnie Słowo Pana. Jeśli chcesz dotknąć Zmartwychwstałego Jezusa - zapraszamy!!! - 7 kwietnia (czwartek) g. 18.00 Eucharystia, g. 19.00 spotkanie w domu pielgrzyma (obok plebani).