Ku Światłu po tym hasłem dębiczanie 2 kwietnia uczczą pamięć Świętego Jana Pawła II
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Czwartek, 31 Marzec 2016 14:04
Dębica„ Ku Światłu"- to hasło dnia upamiętniające odejście Jana Pawła II do Domu Ojca, które przeżywać będziemy 2 kwietnia. W tym dniu ze wszystkich dębickich parafii wyruszają „ dębickie Drogi Światła". Szczególnie udział w tym wydarzeniu ma młodzież Okręgu Dębickiego przygotowująca się do przyjęcia młodzieży z całego świata w ramach Tygodnia Misyjnego i udziału w Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie â€" zapoczątkowanych przez Jana Pawła II. Szczegóły na plakacie. Młodzież z dekanatu Pustków Osiedle zaczyna w kościele św. Jadwigi a dekanatu Pilzno w kościele Ducha Świętego. Zapraszamy młodych wraz z duszpasterzami do udziału. Zabieramy białe lampiony i flagi ŚDM. Czekamy na Was!