Forum Formacyjne „Dystans czy bliskość"
Wpisany przez ks. Paweł Górski
Piątek, 08 Styczeń 2016 15:11
Forum FormacyjneWydział ds. Nowej Ewangelizacji Kurii Diecezjalnej w Tarnowie oraz Szkoła Nowej Ewangelizacji św. Józefa w Tarnowie zapraszają na Forum Formacyjne „Dystans czy bliskość", pod patronatem Biskupa Tarnowskiego Andrzeja Jeża.
Temat Forum i konferencje dotyczyć będą budowania i pogłębiania zdrowych relacji: z Panem Bogiem, ze współmałżonkiem, w przyjaźni i we wspólnocie. Zapraszamy także na nieustanną adorację Najświętszego Sakramentu w specjalnej kaplicy adoracji oraz na Eucharystie. Nie zabraknie również radosnej modlitwy uwielbienia i pięknego Wieczoru Chwały oraz modlitwy o uzdrowienie.
Forum adresowane jest przede wszystkim do członków, animatorów, liderów wspólnot, grup, ruchów i stowarzyszeń parafialnych oraz ewangelizacyjnych, do kapłanów, kleryków, sióstr zakonnych, a także zapraszamy wszystkich, pragnących wzrastać duchowo i dojrzewać w życiu chrześcijańskim.
Do tej pory odbyły się już trzy takie wydarzenia, które zgromadziły ponad pięć tysięcy osób.
Jak co roku spotkanie będzie prowadzić wspólnota „Mocni w Duchu" wraz z o. Remigiuszem Recławem SJ z Łodzi.
Forum odbędzie się w dniach 30-31 stycznia 2016 roku w Tarnowie – Mościcach, w hali sportowej „Jaskółka", przy ul. Traugutta 5a.
Szczegółowe informacje i zgłoszenia na stronie internetowej www.forum.moscice.pl/zapisy/ lub telefonicznie.
Termin zgłoszeń upływa 24 stycznia 2016 roku.