Złaz na Mogielicy - 10. 10. 2015

10 października 2015 już po raz 11 młodzież okręgu limanowskiego zgromadzi się na szczycie góry Mogielica. Spotkanie to zostanie wykorzystane jako promocja ŚDM. Wyruszamy o godz. 9:00 z przed kościoła w Tymbarku.

W drodze na szczyt animatorzy ubrani w koszulki ŚDM będą rozdawać ulotki zawierające informacje o zbliżających się wydarzeniach i obszarach pracy w którą można się zaangażować. To wydarzenie jest okazją do dziękczynienia Bogu za św. Jana Pawła II- patrona ŚDM Kraków 2016. Na najwyższym szczycie Beskidu Wyspowego wspólnie odmówimy różaniec oraz zostanie odprawiona Msza Święta. Za zakończenie ponownie spotkamy się w Tymbarku gdzie czekać na nas będzie mały poczęstunek. Na miejscu będzie umieszczone stoisko z artykułami ŚDM, promującymi Synaj i wspierającymi akcję „Bilet dla Brata".