Zaproszenie do TUCHOWA :)

W czasie Wielkiego Odpustu w dniu 3 lipca 2015 roku w Sanktuarium Matki Bożej Tuchowskiej odbędzie się czuwanie dla młodzieży, organizowane przez dekanat tuchowski. W programie koncert zespołu Testimonium, Droga Krzyżowa na wzgórze "Ambony Krzyża" i Eucharystia pod przewodnictwem ks. Krzysztofa Cwenara duszpasterza młodzieży dekanatu tuchowskiego.

W dniach 13 - 17 lipca w Tuchowskim Sanktuarium odbędą się Redemptorystowskie Dni Młodzieży. W ostatni wieczór, tj. w czwartek 16 lipca 2015 roku o godz. 19.30 będzie miał miejsce wieczór ewangelizacyjny. Koncert zagra zespół BETHEL. Spotkanie zakończy się Eucharystią sprawowanąo północy pod przewodnictwem Prowincjała Redemptorystów o. Janusza Soka.

W związku z powyższym, serdecznie zapraszamy duszpasterzy i młodzież z diecezji tarnowskiej do uczestnictwa w tych wydarzeniach. Załączamy plakaty na których widnieje plan czuwania. W razie deszczowej pogody oba koncerty odbędą się w Domu Kultury w Tuchowie. Głęboko wierzymy, że te kilka godzin będzie czasem umocnienia wiary we wspólnocie młodych diecezji tarnowskiej.

o. Łukasz Wójcik CSsR
Duszpasterz parafii