Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Wyczynowe Rekolekcje

Rozpoczynający się Adwent jest świetną okazją do tego, by wrócić do słów papieża Franciszka wypowiedzianych podczas ŚDM: “Aby pójść za Jezusem trzeba mieć trochę odwagi, trzeba zdecydować się na zamianę kanapy na parę butów, które pomogą ci chodzić po drogach, o jakich ci się nigdy nie śniło”. Zejdź więc z kanapy i zgłoś swoje uczestnictwo w Wyczynowych Rekolekcjach. Zabierz ze sobą wygodne buty i nie czekaj – liczba miejsc ograniczona!

Zarząd KSM DT zaprasza wszystkich członków, seniorów i sympatyków KSM, jak również i młodzież z całej diecezji do udziału w adwentowych rekolekcjach KSM DT, które odbędą się w dniach 9-11 grudnia w Willi „Pogoń” (ul. Kościelna 1) w Krynicy-Zdroju. Rekolekcje poprowadzi były Asystent KSM Diecezji Tarnowskiej ks. Krzysztof Czech. Koszt uczestnictwa wynosi 100 zł/os.

Zapisy w Biurze KSM DT.