Wieczór Uwielbienia w Krynicy

8 maja odbędzie się I Krynicki Wieczór Uwielbienia. Spotkanie przeznaczone dla młodych i starszych. Tych, którzy lubią śpiewem i modlitwą chwalić Boga. Gospodarzem spotkania będzie Jezus Chrystus obecny w Najświętszym Sakramencie, a Gościem specjalnym będzie Dobromir "Mak" Makowski.

Chyba większość z nas miała okazję posłuchać jego wstrząsającego i wzruszającego świadectwa, które dał w Bazylice oo. Bernardynów w Rzeszowie. Kto tego jeszcze nie zrobił znajdzie to świadectwo na portalu Żywawiara.pl, a po zapoznaniu się z tym materiałem, zapraszamy do kościoła św. Antoniego w Krynicy-Zdroju, aby przekonać się na żywo, jak wielkie rzeczy czyni Bóg w sercach ludzi, wydobywając ich z najgorszych życiowych traum i zakrętów. Będziemy Uwielbiać Boga ile starczy nam sił, za niezmierzone łaski, którymi nas obdarza. Start o godz. 20.00. Zapraszamy grupy większe i mniejsze.

Wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/pages/Wieczór-Uwielbienia-Krynica/1580171115602889

Zgłoszenia grup zorganizowanych:

Autokary prosimy parkować na dworcu PKP w Krynicy i stamtąd przejście przez kładkę do kościoła św. Antoniego 100m. Przy kościele parking tylko dla samochodów osobowych.