Warsztaty Muzyczne dla DSM

Pragniemy poinformować, że w dniach od 8 do 10 lutego w Szkole Podstawowej w Starych Żukowicach odbędą się Warsztaty Muzyczne dla Dziewczęcej Służby Maryjnej.

Do uczestnictwa w warsztatach zapraszamy wszystkie chętne członkinie parafialnych grup DSM, które poprzez śpiew, grę na instrumentach oraz wspólną modlitwę i zabawę pragną rozwijać swoje talenty by potem lepiej wykorzystywać je tak dla siebie jak i we wspólnotach do jakich należą.

Rozpoczęcie warsztatów w piątek - 8 lutego o godz. 19.00 a zakończenie - w niedzielę o godz. 12.00.

Koszt: 40zł od osoby.

Zgłoszenia ilości uczestniczek z danej parafii bardzo prosimy dokonywać za pośrednictwem strony internetowej www.dsm.diecezja.tarnow.pl (zakładka WARSZTATY MUZYCZNE 2019).

Lub telefonicznie.

Ze strony DSM  można też pobrać kartę zgłoszeń, którą powinna mieć ze sobą każda uczestniczka warsztatów.

Pozdrawiamy
Diecezjalni Opiekunowie DSM