Synaj w Bochni - informacje praktyczne

Podajemy kilka kolejnych informacji.

1. Zapisy na Synaj nie są obowiązkowe, ale ze względu na to, iż przygotowujemy posiłek dla uczestników, a także gadżety, chcielibyśmy znać orientacyjną liczbę przyjezdnych. Szczególnie prosimy grupy zorganizowane o kontakt - ilość autobusów i busów jest ważna dla służ, które będą kierowały ruchem.

2. Na Synaju grupy zapisują się w namiocie ŚDM (wolontariusze będą do niego kierować przy wejściu do Uzborni), otrzymują tam gadżety oraz mapkę dojścia z Plant na parking autobusów.

3. Ze względu na to, iż część wydarzeń odbywać się będzie na płycie boiska - proponujemy, abyście zabrali z sobą karimaty.

4. Załączamy mapkę z zaznaczonymi miejscami parkingowymi dla samochodów osobowych.

W razie pytań piszcie, dzwońcie: Biuro ŚDM w Bochni: , ks. Rafał Jagoda 668 - 603 - 202.

Ks. Andrzej Augustyn pragnie poinformować, że na 15 minut przed rozpoczęciem SYNAJU w Bochni (tzn o 12.45) przy punkcie rejestracyjnym, ANIMATOROM ODPOWIEDZIALNYM za OKRĘGOWE BIURA MEDIALNE (i tylko na ich ręce - 11 osób) będą wydawane kamizelki ANIMATORÓW MEDIALNYCH na czas imprezy oraz wakacji. Odpowiedzialni za biura medialne będą zobowiązani do ich ZABEZPIECZENIA, PRZETRZYMYWANIA I GODNEGO WYKORZYSTYWANIA podczas okresu wakacyjnego, a następnie do zwrotu.