Synaj.tvWydział Duszpasterstwa Młodzieży

Rekolekcje Królestwa dla księży i animatorów

17-19.11.17r., w Brzesku spotkali się księża i animatorzy zaangażowani w Duszpasterstwo Młodzieży oraz program "Młodzi na Progu".

Było młodo, było Bożo, było pięknie.

W ostatni weekend księża i animatorzy zaangażowani w duszpasterstwo młodzieży naszej diecezji spotkali się, by wspólnie pochylić się nad postacią Króla Dawida. By czerpać siłę z jego mocnych stron, wyciągać wnioski z jego potknięć, poszukać siebie w tym, czego doświadczał, będąc zarówno młodym, niepozornym pasterzem, jak i dorosłym, przesławnym królem. By zadać sobie trochę niewygodnych pytań, posłuchać wskazówek, wspólnie się pomodlić, znaleźć odwagę na dzielenie.

Spotkaliśmy się też po to, żeby się poznać. Z niektórymi od podstaw, z niektórymi trochę lepiej. Pogadać, potańczyć, pograć, pośmiać się. Scementować wspólny fundament. Porozmawiać o naszej posłudze, troskach i radościach. Trochę też o planach i lękach. Wszystko po to, by potem wspólnie sięgnąć po Słowo Boże i tam szukać… wszystkiego. Motywacji, otuchy, podpowiedzi. Wzrostu.

Dziękujemy wam za ten wspólny czas!

Zapraszamy do obejrzenia galerii na stronie Gościa Tarnowskiego: http://tarnow.gosc.pl/doc/4332887.Popraw-korone-i-zasuwaj