Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Przygotowania do ŚDM – Szkolenie "0"

W ramach diecezjalnych przygotowań do ŚDM Kraków 2016 na „Tratwie" w Tarnowie odbyło się Szkolenie „0" dla przedstawicieli Biur Okręgowych, którego celem było przekazanie materiałów szkoleniowych prowadzącym warsztaty dla Parafialnych Animatorów Młodzieży. Szkolenia odbędą się w okręgach na przestrzeni marca i czerwca.

Wchodzimy w bardzo ważny moment realizacji naszych planów, których celem jest dotarcie do wszystkich parafii naszej diecezji przygotowując Animatorów (dwóch z każdej parafii) według jednego programu. Przekazując konkretne umiejętności liczymy, że będą pomocne w zakładaniu i prowadzeniu grup młodzieżowych przy parafii, a także w przygotowaniu i przeprowadzeniu Peregrynacji Znaków ŚDM i Tygodnia Misyjnego.

Zobacz relację filmową: