Pełne zanurzenie 2.0 - rekolekcje dla animatorów

Reaktywacja!

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie zaprasza 9 marca na rekolekcje dla animatorów parafialnych i dekanalnych młodzieży.

Odbędą się one  w Tarnowie w Hali przy ul. Gumniskiej. W rekolekcjach uczestniczyć będą również dekanalni duszpasterze młodzieży, na czele z Biskupem Leszkiem Leszkiewiczem.
Recepcja na Hali będzie działała już od godz. 9:00 (sam program trwa 9:30-17:00, jednak zapraszamy wcześniej, by spokojnie dopełnić wszystkich formalności po przyjeździe).

Zapisy przez formularz znajdujący się na stronie diecezjalnej.

Absolutnie wszystkich uczestników prosimy o wzięcie ze sobą Pisma Świętego (zawierającego zarówno Stary jak i Nowy Testament).

Wskazówki odnośnie dojazdu:
- autobusy w pierwszej kolejności prosimy kierować na parking kościoła pw. MB Szkaplerznej przy ul. Gumniskiej 24 (obok Hali).
- miejsca dla busów i samochodów osobowych znajdują się za Halą, lub też obok autobusów na parkingu kościoła.
Prosimy o nieparkowanie jakichkolwiek pojazdów na placu przed wejściem do Hali!

Pz 2.0