Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Pełne zanurzenie - rekolekcje dla animatorów

Mission (im)possible!

Wydział Duszpasterstwa Młodzieży Kurii Diecezjalnej w Tarnowie zaprasza 10 marca na rekolekcje dla animatorów parafialnych i dekanalnych młodzieży.

Odbędą się one  w Tarnowie w Hali przy ul. Gumniskiej. W rekolekcjach uczestniczyć będą również dekanalni duszpasterze młodzieży, na czele z Biskupem Leszkiem Leszkiewiczem.
Recepcja na Hali będzie działała już od godz. 9:00 (sam program trwa 9:45-15:15, jednak zapraszamy wcześniej, by spokojnie dopełnić wszystkich formalności po przyjeździe).

Wskazówki odnośnie dojazdu:
- autobusy w pierwszej kolejności prosimy kierować na parking kościoła pw. MB Szkaplerznej przy ul. Gumniskiej 24 (obok Hali).
- miejsca dla busów i samochodów osobowych znajdują się za Halą, lub też obok autobusów na parkingu kościoła.
Prosimy o nieparkowanie jakichkolwiek pojazdów na placu przed wejściem do Hali!
Istnieje możliwość parkowania wzdłuż ulicy, ponieważ ulica Gumniska wciąż jest nieprzejezdna.

pelnezanurzenie