Noc Świętych w Pleśnej - dekanalne czuwanie młodzieży

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu jakim jest Noc świętych w parafii Pleśna.

"Świętymi bądźcie, bo Ja jestem święty, Pan Bóg wasz"
[Kpł 19,2b]

Pan Bóg wzywa każdego z nas do świętości!

W odpowiedzi na to jako Apostolska Grupa Młodzieżowa Parafii Pleśna zapraszamy na Noc Świętych, organizowaną 31.10.2017 (tj. wtorek).
Rozpoczniemy Korowodem Świętych organizowanym przez Szkołę Podstawową w Pleśnej. Wyruszy on spod Szkoły Podstawowej o godz. 16:30, a na godz. 16:00 zapraszmy wszystkich świętych na spotkanie w szkole.
W kościele pomodlimy się wspólnie różańcem wraz ze świętymi, a potem centralnemu momentowi wieczoru - uroczystej Mszy Świętej Wigilii Wszystkich Świętych - przewodniczył będzie ks. bpa Leszek Leszkiewicz.
Zapraszamy i zachęcamy do włączenia się w Korowód poprzez przebranie za swojego świętego patrona. :)

NŚPleśna