Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Jak spodobać się Jemu? - Rekolekcje dla dziewcząt

Która z Kobiet nie zastanawiała się czy jest piękna? Wystarczająca, żeby się podobać? Z jednej strony – świat ze swoimi wyretuszowanymi modelkami, z drugiej – hasła, że ważniejsze jest piękne wnętrze niż uroda, a między tym wszystkim Ty – Kobieta.

Chcesz się podobać, ale nie chcesz być próżna, być piękna, ale nie sztuczna? Jak to zrobić, żeby wydobyć swoje zewnętrzne i wewnętrzne piękno? Komu i dlaczego warto się podobać? Kto w tym wszystkim jest najważniejszy?

Powołana do bycia kobietą – piękną, co to właściwie znaczy?

Na te i inne pytania postaramy się odpowiedzieć na najbliższych rekolekcjach Rusz Duszę pod hasłem: Jak się spodobać Jemu?, które odbędą się 3 – 5 marca 2017 roku w Willi Pogoń w Krynicy-Zdrój.

W programie inspirujące spotkania z kobietami, które odkryły swoje powołanie, rozmowy, świadectwa, porady stylistki i wiele innych atrakcji, ale przede wszystkim spotkanie z Najważniejszym.

Nie może Cię zabraknąć!

Nie przez przypadek jesteś Kobietą – jesteś powołana do bycia piękną!

Dla kogo: Młodzież żeńska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich w załączniku zgoda Rodziców lub Opiekunów

• Data: 3-5.03.2017 r.
  • Miejsce: Willa „Pogoń” w Krynicy-Zdrój (ul. Kościelna 1)
  • Koszt: 120 zł/os.
  • Prowadzący: ks. Marcin Baran
  • Zapisy: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży – oraz Rusz Duszę – do 28.02.2017 r.
  • tel. (14) 631 73 90
  • e-mail: formularz zgłoszeniowy:

W przypadku rezygnacji z rekolekcji po zgłoszeniu, prosimy o jak najszybszą informację pod numerem telefonu 730 – 210 – 934 lub na adres mailowy: Organizator: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży oraz Rusz Duszę (Rozeznaj Drogę)

www.facebook.com/ruszduszetarnow