Festyn parafialny "Rodzinnie u Ducha"

festyn parafialny111Festyn odbędzie się 21 czerwca (niedziela) na terenie rekreacyjnym koło kościoła pod wezwaniem Ducha Świętego w Mielcu.Rozpoczynamy o 11.30 Mszą Świętą z udziałem dzieci w kościele dolnym. W programie miedzy innymi mecz piłkarski (księża , samorządowcy, strażacy), występy zespołów muzycznych, gwiazdą wieczoru będzie "Gang Marcela", w programie również przewidziana jest potańcówka. Dodatkowo atrakcje dla dzieci, mała gastronomia a także loteria fantowa.