Droga Krzyżowa do Krzyża Milenijnego w Ropicy Polskiej

Parafie Ropica Polska i Szymbark oraz MGA Szymbark zapraszamy do udziału w drodze krzyżowej (niedziela, 13 września 2015 r.) z okazji przypadającego w poniedziałek Święta Podwyższenia Krzyża Świętego oraz w nawiązaniu do przyszłorocznych ŚDM w Krakowie.

Towarzyszyć na będzie krzyż (kopia) symbol ŚDM niesiony przez młodzież animatorów ŚDM. Rozpoczniemy o godz. 14.15 przy kościele p.w. Miłosierdzia Bożego w Ropicy Polskiej, po czym podążymy pod Krzyż Milenijny. Zakończymy Mszą Świętą o godz. 16.00 sprawowaną w kaplicy p.w. Najświętszej Marii Panny w Szymbarku na Dole.

Zawierzcie Jezusowi swoje obawy i cierpienia, a On w zamian obdarzy Was miłością, która usuwa wszelaki lęk i zwątpienie. Dajcie się porwać morzu miłosierdzia, którym Bóg otacza nas każdego dnia.