Synaj.tvWydział Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalne Warsztaty Muzyczne - Szymbark, 9-10 grudnia 2017

Śpiewasz bądź grasz na instrumencie? Działasz przy parafii lub dopiero chciałbyś zacząć się angażować? Potrafisz wielbić Boga talentem, a może dopiero chciałbyś się tego nauczyć?

Jeżeli opowiedziałeś twierdząco na któreś z tych pytań, to mamy dla Ciebie ciekawą ofertę - pragniemy zaprosić cię na Diecezjalne Warsztaty Muzyczne, które odbędą się w dniach 9-10 grudnia w Szymbarku.

Data: 9-10 grudnia 2017
Miejsce: Szkoła Podstawowa im. św. Jana Pawła II w Szymbarku
Adres: Szymbark 464, 38-311 Szymbark
Warunki: nocleg w szkole; zabieramy karimaty i śpiwory; zapewniamy pełne wyżywienie
Koszt: 30 zł
Zgłoszenia za pomocą formularza: https://goo.gl/forms/Lk8Q6enVloaKh3HG3

Zapisy trwają do 1 grudnia 2017.
W razie rezygnacji z udziału w warsztatach prosimy o niezwłoczne poinformowanie organizatorów o tym fakcie!

W programie m. in.: codzienna Eucharystia, ćwiczenia emisji głosu, śpiew w czterogłosowym chórze, zajęcia dla instrumentalistów, praca w grupach, integracja oraz niedzielny koncert podsumowywujący warsztaty. Jeżeli jesteś (lub chciałbyś zostać) zwolennikiem „muzycznej modlitwy” to czekamy właśnie na ciebie! Daj sobie okazję do rozwoju Bożego daru - twojego talentu!

Liczba miejsc w sekcjach instrumentalnych jest ograniczona! Do aktywnego udziału w warsztatach dla instrumentalistów zapraszamy osoby zminimum pięcioletnim doświadczeniem w grze na danym instrumencie (np. 5 klasa szkoły muzycznej I stopnia lub równoważne 5 lat nauki) - warsztaty dla instrumentalistów nie są przeznaczone dla osób, które dopiero uczą się grać na instrumencie, takie osoby mogą się zgłosić i brać udział w warsztatach w charakterze obserwatora.

Osoby, które w dniu rozpoczęcia warsztatów będą niepełnoletnie muszą dostarczyć podczas rejestracji pisemną zgodę od rodziców (lub opiekunów prawnych).

Jeżeli masz jakieś pytania prosimy o kontakt na adres mailowy: lub telefonicznie: 513 330 573

DWM12.17