Synaj.tvWydział Duszpasterstwa Młodzieży

Zaproszenie na Diecezjalną Pielgrzymkę Maturzystów na Jasną Górę - 15 września 2017 roku

Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego 2017/2018, zapraszamy Maturzystów wraz ze swoimi Katechetami i Duszpasterzami do udziału w XXIX Diecezjalnej Pielgrzymce Maturzystów na Jasną Górę, która odbędzie się 15 września br. (piątek).

Naszą pielgrzymkę rozpoczniemy spotkaniem o godz. 10.00. w Auli o. Kordeckiego, następnie o godz. 12.00 pod przewodnictwem Ks. Bpa Stanisława Salaterskiego przeżyjemy Eucharystię w Kaplicy Cudownego Obrazu Matki Bożej. O godz. 14.00 udamy się na Wały Jasnogórskie, by wspólnie odprawić Drogę Krzyżową.

Serdecznie zachęcamy do wspólnego pielgrzymowania. Taka forma spotkania, doświadczenie wspólnoty, modlitwa za siebie nawzajem i świadectwo wobec innych mogą stać się dla nas przełomowym momentem w życiu, lub być czasem duchowego wzrostu i pogłębienia swojej wiary.

Jest to pielgrzymka diecezjalna, dlatego zwracamy się z prośbą do Katechetów, aby zaplanowali wyjazd w tym właśnie terminie. Za zorganizowanie grup z poszczególnych szkół odpowiedzialni są przede wszystkim Księża Prefekci.

Zgłoszenia prosimy dokonywać w Wydziale Duszpasterstwa Młodzieży:

tel. 14 631 73 90