Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Diecezjalna pielgrzymka DSM

Dziewczęca Służba Maryjna diecezji tarnowskiej zaprasza do Chorzelowa już 12 maja!

Hasło tegorocznej pielgrzymki brzmi "W domu Maryi". Odbędzie się ona 12.05.2018 w Sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Chorzelowie.
Rozpocznie się o godz. 10.00 uroczystą Mszą Świętą pod przewodnictwem ks. bp Leszka Leszkiewicza, zakończenie przewidywane o 14.00. Z tej okazji pragniemy również serdecznie zaprosić wszystkie wspólnoty DSM wraz z księżmi opiekunami i siostrami zakonnymi do czynnego udziału w owym wydarzeniu.

Podczas uroczystej Mszy Świętej odbędzie się także przyjęcie kandydatek na przewodniczkę DSM.

Z względów organizacyjnych bardzo prosimy  o wcześniejsze zgłoszenie uczestnictwa grup i opiekunów do dnia 3 maja 2018 roku, tym razem za pośrednictwem strony internetowej: www.dsm.diecezja.tarnow.pl lub na nr telefonu: 512 218 494.

DSM_Chorzelow