Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Dekanalny Dzień Skupienia - Tarnów Zachód

„NAWRÓCENI DO MIŁOŚCI” to przewodnie hasło dekanalnego czuwania młodzieży, które odbędzie się już w najbliższy piątek, 7 kwietnia w kościele w Zbylitowskiej Górze. START godz. 19.15!

W czasie spotkania będą nam towarzyszyć dwie związane ze sobą święte osoby: bł. Karolina Kózkówna oraz św. Jan Paweł II, a ich obecności doświadczymy poprzez adorowanie relikwii. Będziemy modlić się za wszystkich młodych, prosząc o dar prawdziwego i szczerego nawrócenia dla każdego, zwłaszcza mających styczność z wszelkimi używkami, jakie dostarcza i promuje dzisiejszy świat. Razem z Jezusem przejdziemy drogą krzyżową rozważając poszczególne stacje Jego zbawczej męki, śmierci i zmartwychwstania. Okazją do wyrażenia naszej miłości wobec Chrystusa, obecnego wśród nas w Najświętszym Sakramencie, będzie UWIELBIENIE poprowadzone przez zespół klerycki GENEZARETH wraz z księdzem Tomaszem Rąpałą. Na zakończenie będzie można posilić swoją duszę, przyjmując Komunię Świętą, a także ciało podczas poczęstunku w Domu Parafialnym. Zapisy do wtorku włącznie u swojego księdza lub bezpośrednio na adres e-mail: , podając w treści ilość osób i parafie. Podarujesz Panu Bogu odrobinę swojego cennego czasu?