Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

Chłopy do roboty! – rekolekcje dla młodzieży męskiej (16+)

Jesteś MĘŻCZYZNĄ i… CO z tym robisz? Nad czym teraz pracujesz? Czy widzisz w tym sens? Żyjesz naprawdę, czy może tylko z dnia na dzień wegetujesz? Jaki jesteś?

Mężny… Skromny… Uparty… Wystraszony… Leniwy… Pokorny… Zniechęcony… Pracowity… Lękliwy… Poukładany… Rozwalony… Może kołacze Ci w głowie – „Idź i zrób coś z tą siłą, którą posiadasz!” Ale nie wiesz, gdzie i w jakim kierunku? Błąkasz się! CZAS PODJĄĆ MĘSKĄ DECYZJĘ! Co dalej? I co jest tą siłą? Skąd ją bierzesz? Co to za siła! Od kogo pochodzi? A może wcale jej nie czujesz?

Może takie pytania są też gdzieś w Tobie… Może inne? Jeśli pytasz to już jest dobrze! Jeśli chcesz usłyszeć parę podpowiedzi – przyjedź do Krynicy na najbliższe rekolekcje Rusz Duszę pod hasłem: „Chłopy do roboty”, które odbędą się 24-26 marca 2017 roku w Willi Pogoń w Krynicy-Zdroju.

Bóg nigdy nie zmusza, zawsze mówi: „Jeśli chcesz…” i daje kolejną szansę… Także Tobie!

• Dla kogo: Młodzież męska (od 16 roku życia) – dla osób niepełnoletnich w załączniku zgoda Rodziców lub Opiekunów
    • Data: 24-26.03.2017 r.
    • Miejsce: Willa „Pogoń” w Krynicy-Zdrój (ul. Kościelna 1)
    • Koszt: 120 zł/os.
    • Prowadzący: ks. Tomasz Rąpała
    • Zapisy: Wydział Duszpasterstwa Młodzieży – Rusz Duszę – do 22.03.2017 r.
    • tel. (14) 631 73 90
    • Formularz zgłoszeniowy

Informacje: www.rusz-dusze.pl
www.facebook.com/ruszduszetarnow