26 - 27 września - Synaj w Krynicy: Wyrusz z nami na Górę Przymierza

Serdecznie zapraszamy na trzecie Diecezjalne Spotkanie Młodzieży – Synaj, tym razem w pięknej Krynicy. Tematem przewodnim spotkania będzie przymierze Boga z człowiekiem.

Szczególne zaproszenie kierujemy do Animatorów wszystkich poziomów, gdyż Synaje to kontynuacja naszej formacji oraz okazja do integracji, wymiany doświadczeń z dotychczasowych przygotowań, wymiany pomysłów. Jest to również doskonała okazja do promocji idei ŚDM w regionie krynickim.

Zarezerwuj sobie ten czas i daj świadectwo swojej wiary. Szczególnie ważne z perspektywy duszpasterskiej będzie to czym podzielicie się z Kryniczanami w niedzielę podczas Eucharystii. Nie żałuj więc czasu i przyjedź na dwa dni do Krynicy!!!

TRANSMISJA CAŁEGO WYDARZENIA W RADIU SYNAJ: www.radiosynaj.pl

Program:

Sobota 26.09.2015 r.

• 13.00 NA ROZRUCH – zawiązanie wspólnoty (MOSiR)
  • 13.30 DROGI PRZYMIERZA – Pochód ŚDM (wyjście na Górę Parkową)
  • 15.00 SPOTKANIE NA GÓRZE - Eucharystia z odnowieniem przyrzeczeń chrzcielnych (Góra Parkowa – szczyt)
  • 17.00 POSIŁEK DLA STRUDZONYCH DROGĄ (Krynicki Deptak)
  • 17.30 RADOŚĆ OBECNOŚCI – Koncert Zespołu Propaganda Dei (Deptak)
  • 19.00 PIECZĘĆ MIŁOŚCI – II Krynicki Wieczór Uwielbienia (Kościół św. Antoniego)
  • 21.30 CZAS ŚWIADECTWA – nocleg u mieszkańców Krynickich Parafii

- zapisy Grup na nocleg do 19 września

Niedziela 27.09.2015 r.