Wydział Duszpasterstwa Młodzieży

18 XXIII Rajd im. ks. Walentego Gadowskiego

Schodzimy z kanapy, bo już niedługo... XXIII Rajd im. ks. Walentego Gadowskiego w Beskidzie Sądeckim!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Tarnowskiej ma zaszczyt zaprosić wszystkich pasjonatów wycieczek górskich na XXIII Rajd im. Ks. Walentego Gadowskiego w Beskidzie Sądeckim!

Rajd jest doskonałą propozycją dla tych, którzy pragną odpocząć, korzystając z uroków jednego z bardziej malowniczych zakątków Diecezji Tarnowskiej – Beskidu Sądeckiego.
W tym roku odbędzie się on w dniach 18-20 maja, a swój punkt kulminacyjny osiągnie w Piwnicznej-Zdroju w Domu Wypoczynkowym o wdzięcznej nazwie "Filarówka". Zgłoszenia przyjmowane są do 9 maja do godz. 23;55 w biurze KSM DT. Koszt udziału wynosi 50 zł/os. Szczegóły do uzyskania również w biurze KSM DT.

Rajd jest weekendową inicjatywą, podczas której spotykają się młodzi z całej diecezji, również niezrzeszonej w Stowarzyszeniu, by wspólnie uwielbiać Boga za Dzieło Stworzenia. To bardzo dobry czas, by pobyć sam na sam z Bogiem w wyciszeniu i wędrówce, ale również by spotkać się z drugim człowiekiem na rozmowie, czy integracji i wspólnej zabawie przy ognisku, w górskich klimatach.

Jest to jedyny w swoim rodzaju weekend, który nie zdarza się na co dzień. Potrafi on przynieść wiele ciepła, radości oraz życzliwości od spotkanych ludzi, a także odpowiedzi na nurtujące nas pytania. "W górach bliżej do Boga", w związku z czym łatwiej Go dostrzec, a przede wszystkim usłyszeć... usłyszeć w ciszy przyrody to, co często tak usilnie próbujemy zagłuszyć - cudowny Plan Boga na nasze życie.

Uwaga!
Udział w rajdzie grozi zakochaniem się! Zakochaniem się w Bogu.

Zapraszamy!

Osoba do kontaktu: